وبسایت دکتر مرعشی زاده

کلینیک فوق تخصصی واریس پا در سعادت آباد

سلامت عروق شوخی نیست. بدون شک رگ ها برای سلامتی بدن بسیار حیاتی و ضروری هستند. بنابراین، مسئولیت انتخاب مسیر سلامت آنها به عهده شما می باشد. مسئله ی سلامت رگ ها، زمانی اهمیت ویژه ای پیدا می کند که متوجه شوید مشکل رگ های شما به درمان نیاز دارد. به منظور اطمینان از درمان صحیح مشکلات رگهایتان، کلینیک درمان واریس را باید انتخاب کنید که مطابق با نیازهای خاص شما باشد. اما چگونه می توانیم کلینیک واریس مناسب برای شرایطمان را انتخاب کنیم؟

آیا کلینیک واریس، خدمات مورد نیاز شما را ارائه می دهد؟

پزشکان زیادی وجود دارند که می توانند به درمان رگ واریسی شما کمک کنند. مشکل اینجاست که درمان رگ، ممکن است تخصص هر پزشکی نباشد. پزشکی که در این زمینه تخصص نداشته باشد، احتمال خطای بیشتری دارد و نباید به درمان او اعتماد کرد. پزشک واریس باید در این حوزه سالها تجربه داشته باشد و جراحی یا درمان شما نباید کاری باشد که او چند سالی یکبار انجام می دهد یا بدتر از همه در آن تازه کار باشد.

دکتر واریس چه مدرکی دارد؟

قبل از شروع هرگونه درمانی، باید در مورد مدارک و تجارب پزشک مورد نظر تحقیق کنید. شما در تحقیقات خود باید چند نکته را در مورد پزشک خود بررسی کنید:

  • در زمینه ی پزشکی داخلی، پزشکی عروق، جراحی عروق یا پوست تخصص داشته باشد.
  • به طور منظم مشکلات عروق را درمان کند.
  • در سوابق خود قصور و تخلفات پزشکی نداشته باشد.
  • در انجمن متخصصین عروق ایران به رسمیت شناخته شود.

اگر متخصص عروق شرایطی بالاتر از موارد بالا را داشته باشد، عالی است. اما موارد بالا، حداقل شرایطی است که یک متخصص عروق باید از آنها برخوردار باشد.

آیا کلینیک واریس برای درمان رگ ها از تکنولوژی مدرن استفاده می کنند؟

پیشرفت تکنولوژی در زمینه ی درمان رگ ها خارق العاده بوده است. با ظهور لیزرها، درمان بسیاری از مشکلات رگ ها آسانتر شده است. تجهیزات پیشرفته، نه تنها در درمان رگ ها بلکه در تشخیص مشکلات عروق نیز اهمیت زیادی دارند. امروزه بسیاری از کلینیک های عروق از تجهیزات سونوگرافی برای تشخیص مشکلات عروق استفاده می کنند، بنابراین باید به دنبال کلینیکی باشید که این تجهیزات را دارد. تکنولوژی لیزرها و امواج رادیوفرکانسی در خط مقدم درمان عروق قرار دارند، زیرا این تکنولوژی ها، درمان عروق را بدون هیچ گونه درد و ناراحتی امکان پذیر می کنند و به دوران نقاهت کمتری نیاز دارند. 

دکتر فوق تخصص واریس در تهران

دکتر مرعشی زاده متخصص قلب و عروق و فوق تخصص اقدامات مداخله ای قلبی و عروقی، درمان واریس و بیماری های وریدی، با پیشرفته ترین متدهای حال حاضر دنیا به درمان رگ های واریسی می پردازد. درمان وریدهای واریسی ممکن است شامل اقدامات مراقبت از خود، جوراب‌ های فشاری و جراحی یا روش‌های دیگری باشد. روش‌های درمان واریس اغلب به صورت سرپایی انجام می‌شود، به این معنی که معمولاً در همان روز به خانه می‌روید.

درمان بیماری واریس

گزینه های غیر جراحی واریس

گزینه های درمانی حداقل تهاجمی که در کلینیک واریس دکتر مرعشی زاده ارائه می شوند عبارتند از:

همچنین باید از انجام روش های درمانی دیگر در کلینیک مورد نظر اطمینان حاصل کنید. زیرا تمام مشکلات عروق مانند رگ های واریسی به سادگی با روش ابلیشن حرارتی درون وریدی درمان نمی شوند. کلینیک مورد نظر باید قادر باشد پیچیده ترین مشکلات عروق را با نهایت راحتی و کمترین میزان درد درمان کند.

نمونه ای از لیزر واریس پا در تهران

در مورد کلینیک چه احساسی دارید؟

در کودکی به شما گفته می شد که هیچ گاه یک کتاب را از روی جلد آن قضاوت نکن، اما وقتی پای مسئله ی مهمی مانند کلینیک عروق به میان می آید، باید به تمیزی آن دقت کنید. حتی ممکن است بخواهید نگاه عمیق تری به کلینیک داشته باشید. در انتخاب کلینیک عروق، احساس راحتی با کلینیک و مطابقت آن با بالاترین استانداردهای بهداشتی بسیار مهم است. در پایین به چند نکته اشاره شده که به هنگام ارزیابی کلینیک باید در نظر داشته باشید:

جوراب های مخصوص فشاری

خود مراقبتی

از جوراب های مخصوص فشاری استفاده کنید

این کار به کاهش تورم و بهبود گردش خون کمک می کند.

پیروی از رژیم کم نمک می تواند مانع تورم ناشی از احتباس آب، شود.

از نشستن و ایستادن به مدت طولانی خودداری کنید.

به طور مکرر حرکت و یا استراحت کنید و به بهبود گردش خون در رگ های خود کمک کنید.

مدیریت وزن

اضافه وزن می تواند فشار بیشتری به پاها، وارد کند.

مکمل

برخی مکمل ها و غذاهای خاص به کاهش علائمی مانند درد پا کمک کنند.

برای تقویت گردش خون، به طور منظم ورزش کنید.

آدرس کلینیک فوق تخصصی واریس ما در سعادت آباد

سعادت آباد، بلوار‌فرحزادی نرسیده به میدان کتاب پلاک ۱۰۱، درب ورودی جنب بانک پاسارگاد

ساعات کاری کلینیک واریس، شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۳ الی ۱۹

شماره های تماس:

نظرات دیگران در مورد کلینیک واریس

صرف کردن زمان برای خواندن بازبینی های کلینیک، کیفیت خدمات کلینیک را مشخص خواهد کرد. باید به یاد داشته باشید که به طور کلی افراد فقط زمانی به بازبینی های آنلاین نگاه می کنند که تجربه ی آنها خیلی عالی یا خیلی بد بود. گرچه، گاهی اوقات افرادی را می بنید که نظرات ارزشمندی را ارائه داده اند. حتی بهتر از بازبینی ها، ارجاع ها و توصیه ها هستند. از افرادی که به آنها اعتماد دارید بپرسید که برای درمان رگ های خود به کجا رفته اند و از این طریق می توانید کلینیک و پزشکان قابل اعتمادی را پیدا کنید.

عکس های قبل و بعد پزشک در وب سایت و یا شبکه های اجتماعی نیز یک روش عالی برای مشاهده ی تأثیر رویکردها و نیز راهی برای دیدن سطح مهارت پزشک هستند.

جستجو